Co możemy Ci zaoferować?

Darmowa grupa wsparcia
dla rodziców w spektrum autyzmu

Darmowa grupa wsparcia “SIATKA BEZPIECZEŃSTWA”

Grupa wsparcia przeznaczona jest dla rodziców, którzy potrzebują poczuć, że nie są sami. 

Każdy z nas potrzebuje wsparcia w wielu sprawach, które nas dotykają. Czasami wystarczy, jak we wspinaczce, jedna asekurująca osoba – partner, ktoś z rodziny, przyjaciel czy terapeuta. Czasem jednak potrzeba całej grupy życzliwych ludzi, którzy rozumieją, że w tym przypadku nie wiadomo, z której strony możemy potrzebować oparcia i potrzebna jest… siatka bezpieczeństwa. Do jej trzymania potrzeba wielu rąk i tym właśnie jest grupa wsparcia.

“Siatka” jest skierowana dla wszystkich rodziców dzieci ze spektrum autyzmu, którzy są przejęci losem swojej pociechy, zagubieni, zmęczeni, i dla wszystkich tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o specyfice spektrum, porównać doświadczenia z innymi rodzicami.

Grupa wsparcia jest miejscem, w którym można mówić głośno o tym, co się czuje, o swoich obawach, porażkach, a także rzeczach przyjemnych, które Was, drodzy Rodzice spotykają.

Dlatego jeśli jesteś rodzicem dziecka ze spektrum autyzmu i czujesz, że przyda Ci się wsparcie, lub przeciwnie – czujesz, że możesz takiego wsparcia udzielić – czekamy!

Grupa prowadzona jest przez specjalistów w dziedzinie spektrum autyzmu.

Jak zapisać się na grupę?

  • krótka rozmowa telefoniczna
  • darmowa konsultacja wstępna